// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Lead // Track when a user expresses interest in your offering (ex. form submission, sign up for trial, landing on pricing page) fbq('track', 'Lead'); // CompleteRegistration // Track when a registration form is completed (ex. complete subscription, sign up for a service) fbq('track', 'CompleteRegistration');

Apie mus

Esame viena moderniausių odontologijos klinikų Kaune ir Vilniuje. Mūsų paslaugų spektras – nuo burnos higienos ir dantų balinimo iki dantų implantavimo ir sudėtingų chirurginių operacijų.

Patyrę, aukštos kvalifikacijos odontologai – Jūsų paslaugoms. Pacientų patogumui kabinetuose įrengta oro kondencionavimo sistema, sumontuoti moderniausi odontologijos įrengimai – Planmeca, Carl Zeiss, Olympus, Philips. Jie padeda sutrumpinti gydymo laiką ir išvengti pacientams menkiausio diskomforto gydymo metu.

 Mes išskirtinį dėmesį skiriame estetikai. Visuomet rekomenduojame pacientams gydymo sprendimus, kad dantys būtų ne tik sveiki, bet ir dailūs, o Jūsų šypsena – nepriekaištinga..

Jei susirūpinote dantimis ir mąstote apie vizitą pas odontologą, būtinai užsukite pas mus nemokamai konsultacijai ir pirminei diagnostikai. Susipažinkite dar su keletu argumentų,  kodėl verta pasirinkti būtent mus?

Licencija

Odontologinės priežiūros licenzija

Spauskite ant paveikslėlio norėdami padidinti vaizdą

Klauskite specialisto