// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Lead // Track when a user expresses interest in your offering (ex. form submission, sign up for trial, landing on pricing page) fbq('track', 'Lead'); // CompleteRegistration // Track when a registration form is completed (ex. complete subscription, sign up for a service) fbq('track', 'CompleteRegistration');
Atgal į titulinį

Atsiliepimai

Kiekvieną kartą grįžusi iš klinikos namiškiams pasakodavau,  kokia tobula yra mano gydytoja. Buvo nepaprastai malonu  bendrauti su rūpestingu, darbščiu, konkrečiu bei atsakingu  žmogumi, kurio tvarkingumas, profesionalumas, noras tobulėti  savo profesinėje srityje ir disciplinuotumas nei sekundei neleido  suabejoti, kad rezultatas bus tikrai geras.... Skaityti toliau »
Vita Janušienė
Dantis taisyti patikiu tik "Grožio chirurgijos" odontologams. Jie ne tik puikiai išmano savo amatą, bet ir puikiai supranta, kad nepriekaištinga šypsena šou versle ypač svarbu.
Natalija Bunkė, 29 m., dainininkė
Noriu labai padėkoti Ingridai Žiugždaitei ir visai komandai, kuri puikiai išpildė mano pageidavimus, kad galėčiau džiaugtis gražiais, baltais, labai natūraliai atrodančiais dantukais.
Birutė Jermalavičienė
Esu viena iš „Grožio chirurgijos“ organizuoto konkurso „Mano šypsena“ laimėtojų. Pasiūlymą dalyvauti konkurse gavau netikėtai, tačiau greitai nusprendžiau dalyvauti, nes jau mąsčiau, kad jau metas pasirūpinti savimi. Mano bėda – nelygūs ir kreivi dantys, blogas sąkandis. Vaikystėje tai atrodė tik estetinė problema ir todėl nešiojau ortodontines ... Skaityti toliau »
Kristina Kupčinskienė
Tai, ką atliko gydytoja Ingrida Žiugždaitė - neįtikėtina. Mano dantys tapo sveiki, o šypsena visiškai pasikeitė. Dabar aš vėl jaučiuosi laiminga.
Rasa
Dėkoju gydytojai Ingridai Žiugždaitei už kokybiškai, kruopščiai atliktą darbą, malonų bendravimą, sugrąžintą šypseną ir orumą.
Lina, 52 m., vadybininkė
Ingrida Žiugždaitė labai kruopšti ir atidi gydytoja, neabejoju, kad ateityje gydysiuosi pas Ingridą. Visada su malonumu rekomenduoju ją draugams ir artimiesiems.
Simona, 27 m., finansų specialistė
Mėgstu ekstremalų sportą. Besileisdama snieglente griuvau ir netekau priekinio danties. Ačiū burnos chirurgui Eugenijui Čiuplevičiui, kuris labai operatyviai prarasto danties vietoje įstatė implantą ir  sugrąžino man šypseną.
Viktorija, 36 m., verslininkė
Labai bijojau odontologų, ilgą laiką dėl tos priežasties nesigydžiau dantų. Pažįstami rekomendavo gydytoją Rūtą. Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi pas ją, nes jau pirmojo apsilankymo metu baimė išgaravo. Ji netgi įkalbėjo mesti mane rūkyti, kad dantys visuomet būtų balti!
Kostas, 29 m., įmonės vadovas
Pirmas dalykas ką pajutau- nepaprastai patogi ir jauki odontologinė kėdė...
Andrius, 41 m., sporto klubo savininkas
Dar niekada niekas man neatliko burnos higienos procedūros taip kruopščiai ir atsakingai kaip higienistė Sandra. Labai ačiū jai !
Eglė, 27 m., rinkodaros specialistė
Po atlikto estetinio plombavimo visi klausinėja, ką aš pasidariau dantims. Aš sakau, kad tik balinau, o dantys mano gražūs savaime. Mažytė mano žavesio paslaptis...
Elena, 28 m., skrydžių palydovė
Klauskite specialisto