// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Lead // Track when a user expresses interest in your offering (ex. form submission, sign up for trial, landing on pricing page) fbq('track', 'Lead'); // CompleteRegistration // Track when a registration form is completed (ex. complete subscription, sign up for a service) fbq('track', 'CompleteRegistration');
Atgal į titulinį

Implantavimas

Dantų implantavimas

Kartais pacientai kategoriškai pasisako prieš dantų implantavimą, nes vis dar egzistuoja nuomonė, kad danties implantas gali trukdyti valgyti, šypsotis ar atrodyti dirbtinai ir neestetiškai. Tačiau dantų implantavimas yra viena pažangiausių šiuolaikinės odontologijos technologijų, kuri suteikia galimybę dantis praradusiems žmonėms vėl turėti juos naujus, gražius ir sveikus. Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami naudojant naujausias technologijas, kurios užtikrina, kad jūs ilgainiui pamiršite, kad išvis burnoje turite svetimkūnius. Kvalifikuotų specialistų nuomone, dantų implantavimas – geriausias trūkstamų dantų problemos išsprendimo būdas.

Dantų implantų privalumai

Dantų implantai išties labai patogūs- jie tarsi tampa jūsų burnos dalimi. Priešingai nei protezai, jų nereikia išimti, naudoti tvirtinimo klijų, todėl jūs esate apsaugotas ne tik nuo nemalonių pojūčių, bet ir papildomų išlaidų. Be to, dantų implantai suteikia lygiai tokias pačias kramtymo galimybes ir atrodo taip pat natūraliai kaip ir jūsų natūralūs dantys.Jais drąsiai galite kramtyti kietą maistą, nesijaudindami, kad „pamesite“ dantis ir plačiai šypsotis, nes niekas neatskirs implantų nuo jūsų natūralių dantų. O ir priežiūros jie reikalauja nedaug- lengvai išvalysite maisto likučius ir tarpdančius, be to, šalia esantys sveiki dantys nėra šlifuojami, todėl išlieka nepažeisti.

Danties implantai gaminami iš itin patvarios ir patikimos medžiagos – titano, todėl gali tarnauti jums visą gyvenimą. Visgi, nereikia pamiršti, kad, kaip ir natūralūs dantys, taip ir dantų implantai reikalauja nuolatinės kasdienės priežiūros.

Dantų implantavimo procedūros eiga

Dantų implantavimas – invazinė procedūra, todėl pirmiausia yra atliekamas bendrasis paciento sveikatos būklės įvertinimas, kurio metu nustatoma, ar nesergama ligomis, kurios daro įtaką kaulo būklei, nėra imuninės sistemos sutrikimų, alerginių reakcijų, nesergama širdies- kraujagyslių sistemos ligomis. Remiantis tyrimo rezultatais, parenkamas reikalingų implantų skaičius, išmatavimai ir nustatoma jų padėtis.

  1. Etapas. Jo metu atliekama danties implantacija: implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir paliekamas prigijimui maždaug 1.5 mėnesiui. Šiek tiek ilgiau tenka palaukti , jei buvo atliekamos ir kaulo priauginimo procedūros.

  2. Etapas. Ant implanto uždedama speciali galvutė, ant kurios vėliau užmaunamas danties vainikėlis. Tiesa, kartais šią galvutę galima uždėti ir pirmojo etapo metu, priklausomai nuo paciento būklės.

  3. Etapas. Nustačius natūralių dantų spalvą, formą bei dydį, padaromas ir užmaunamas danties vainikėlis, kuris visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.

Dantų implantavimas pacientų labai gerai toleruojama procedūra, o, kvalifikuoto ir patyrusio specialisto dėka, sėkmingai dantis implantuoti pavyksta 98 proc. klientų. Be to, dantų implantavimas yra beskausmis, jam pilnai užtenka vietinės nejautros.

Mūsų klinikoje naudojami tik patikimų ir visame pasaulyje pripažintų firmų dantų implantai, kuriuos implantuoja patyrę ir kvalifikuoti veido žandikaulio chirurgai, besispecializuojantys dantų implantacijoje, todėl garantuojame sėkmingus procedūros rezultatus. Mes galime jums padovanoti tobulą šypseną!

Burnos chirurgija

Jums išties labai pasisekė, jei jūsų dantų problemos baigdavosi paprastu danties plombavimu ar akmenų šalinimu, tačiau yra daug sudėtingesnių dantų ir burnos ertmės ligų bei problemų, kurioms šalinti tenka pasitelkti burnos chirurgiją.

Burnos chirurgija – tai specializuota odontologijos šaka, kuri neapsiriboja tik paprastu dantų rovimu, ji apima ir burnos gleivinės, liežuvio, žandikaulio, sinuso patologijų, navikų, seilių liaukų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Burnos chirurgija reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, patirties, bet ir kantrybės bei atsidavimo savo darbui. Burnos operacijos ir gydymas itin skrupulingas, smulkmeniškas ir ilgas, todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte kvalifikuotą ir patyrusį specialistą, kuris ne tik kokybiškai atliks operaciją, bet ir palaikys jus psichologiškai, atidžiai seks gijimo procesą ir nuolatos jumis rūpinsis.

Mūsų klinikoje dirba patyrę ir atsidavę burnos chirurgai, kurie bendradarbiaudami su kitais specialistais ir į pagalbą pasitelkdami pažangiausias technologijas, itin kokybiškai atlieka plataus spektro operacijas. Konsultacijos metu chirurgas įvertina dabartinę situaciją, parenka geriausią jos sprendimo būdą ir atsako į visus pacientui iškilusius klausimus. Operacijos metu taikoma vietinė arba bendrinė nejautra, todėl pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto. Po operaciniu laikotarpiu mūsų klinikos specialistai reguliariai stebi gijimo procesą, todėl komplikacijų rizika itin maža.

Burnos chirurgija inovatyvi medicinos šaka, kuri gali išspręsti praktiškai visas jūsų dantų ir burnos ertmės problemas, tačiau svarbu nelaukti, kol liga dar labiau paūmės. Mes jums suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas, nes mūsų tikslas – padovanoti jums sveiką ir gražią šypseną.

Dantų implantai

Kas yra dantų implantas?

Dantų implantas – specialus titano sraigtas, įsriegiamas vietoj danties šaknies į žandikaulį. Po to, ant jo viršaus maunamas dirbtinis danties vainikėlis, kuris savo forma, spalva ir kitomis ypatybėmis nesiskiria nuo natūralių paciento dantų.

Kada nepatartina implantuoti dantį?

Griežtų draudimų, kada pacientui negalima implantuoti danties nėra, tačiau nerekomenduojama atlikti dantų implantacijos pacientams, kurie gausiai rūko ar turi nesubalansuotą cukrinį diabetą . Dantų implantacijos procedūra galima atlikti nuo 17 metų, kai žandikaulis būna jau visiškai susiformavęs.

Kiek laiko trunka implantacijos procedūra?

Paprasta implantacijos procedūra gali trukti 20-40 min, tačiau, jei situacija sudėtinga ir reikalingos papildomos gydymo procedūros, danties implantacija užtrunka ilgiau – 2-3val. Taip pat visos procedūros laikas gali priklausyti ir nuo implantuojamų dantų skaičiaus.

Ar implantacijos procedūra skausminga?

Ne, danties implantavimo metu taikoma vietinė nejautra, todėl pacientas jos metu nieko nejaučia.

Kaip jausiuosi po danties implantacijos?

Jei danties implantavimas buvo nesudėtingas, pacientas beveik nejaučia diskomforto, tačiau, jei implantavimas buvo sudėtingas, reikėjo atlikti daugiau procedūrų, tai kelias dienas galimas patinimas ir paburkimas implantavimo vietoje bei veide, tačiau po poros dienų šie nemalonūs pojūčiai ima slūgti.

Ar organizmas gali atmesti implantą?

Gali, tačiau tai labai retas reiškinys, kuris tesudaro 1-2 proc. visų implantacijų. Jei pacientas buvo tiksliai nurodęs savo ligos istoriją, laikėsi gydytojo rekomendacijų, danties implantavimas turi būti sėkmingas. Patikimiau už danties implantą gali būti tik natūralus ir sveikas jūsų dantis.

Kiek laiko tarnaus danties implantas?

10-15 metų, tačiau, jei pacientas prižiūri savo dantis ir reguliariai lankosi odontologijos kabinete, danties implantas gali tarnauti visą likusį gyvenimą.


Klauskite specialisto