// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Lead // Track when a user expresses interest in your offering (ex. form submission, sign up for trial, landing on pricing page) fbq('track', 'Lead'); // CompleteRegistration // Track when a registration form is completed (ex. complete subscription, sign up for a service) fbq('track', 'CompleteRegistration');
Atgal į titulinį

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Norintiems turėti gražius ir sveikus dantis estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas. Estetinis plombavimas – tai dantų restauracijos procedūros, kurių metu atkuriamas trūkstamas dentinas bei danties emalė. Estetinio plombavimo metu galima ištaisyti įvairaus dydžio dantų defektus, koreguoti dantų formą ir dydį, pakeisti spalvą ir t.t. Mūsų klientai lieka labai patenkinti galutiniu rezultatu ir gali drąsiai šypsotis.

Estetinis plombavimo metu dantys nėra šlifuojami, todėl maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, nežalojama gleivinė. Netgi mažiausios detalės svarbios atkurti tobulą ir nepriekaištingą šypseną. Procedūra patartina atlikti, kai priekiniai dantys plombuoti didelėmis senomis plombomis, kai dantys nulūžę ar nuskilę, pažeisti karieso, kai yra emalio erozija, kai patamsėjusio danties nebeįmanoma išbalinti kitais būdais. Estetinį plombavimą Kaune atlieka gydytoja odontologė Rūta Abloževičienė  – labai aukštos estetinio plombavimo kvalifikacijos gydytoja.

Mūsų komanda – kvalifikuoti bei ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie su naujausių ir moderniausių technologijų pagalba kiekvieną dieną kuria stebuklus. Siekiame tik ilgalaikių ir geriausių rezultatų, todėl mūsų klientai visada lieka patenkinti ir išeina iš klinikos plačiai šypsodamiesi. Mums jūsų šypsena – geriausias įvertinimas! Be to, tikime, kad geriausias rezultatas ne visada turi būti brangiausias, todėl savo klientams siūlome aukščiausią darbo kokybę už priimtiną kainą, todėl taikome lanksčią paslaugų apmokėjimo sistemą.

Jei svajojate apie gražius ir sveikus dantis, kreipkitės Grožio chirurgijos odontologijos kliniką nedvejodami, mūsų kvalifikuota ir draugiška specialistų komanda visada padės ir atras optimaliausią problemų sprendimo būdą net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Ateikite ir mes jūsų veidą papuošime nuostabia šypsena!

Kas yra estetinis plombavimas?

Tai galimybė atkurti prarastą danties dalį- prarasta danties dalis atkuriama naudojant kompozicines medžiagas, kurios užtikrina, kad estetiškai plombuotas dantis savo forma, spalva bei kitomis savybėmis nesiskirs nuo natūralių dantų. Vieno apsilankymo metu odontologijos klinikoje galima atstatyti 4-6 dantis, todėl jau po pirmojo vizito paciento šypsena ženkliai pasikeičia.

Kada reikia atlikti estetinį plombavimą?

Tada, kai dantys yra pažeisti karieso, nuskilinėję, nusitrynę ar pakeitę spalvą, o taip pat ir tais atvejais, kai pacientas nenori turėti tarpų tarp dantų ar išlyginti danties padėtį.

Kokiais atvejais negalima atlikti estetinio plombavimo?

Procedūros atlikti negalima, jei danties pažeidimas yra po dantenomis, danties šaknis pažeista arba nebėra danties karūnėlės. Šiais atvejais rekomenduojama taikyti dantų protezavimą.

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas?

Procedūros laikas tiesiogiai priklauso nuo restauruojamų dantų kiekio, komplektacijos ir darbo sudėtingumo. Jei būtina restauruoti 4-6 dantis, procedūra gali trukti 5-7 valandas. Maždaug po mėnesio būtina atlikti pakartotinę dantų patikrą. Jos metu įvertinamas estetinis plombavimas ir galutinis procedūros rezultatas.

Kaip jausiuosi po estetinio plombavimo procedūros?

Po estetinio plombavimo procedūros pacientas gali jausti pulsavimą dantenose, jos gali parausti ir truputį kraujuoti. Paprastai, adaptacinis periodas užtrunka iki 2 savaičių. Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama vartoti produktų, kurie turi dažomųjų savybių, pavyzdžiui, kavos, raudono vyno, mėlynių ir pan., nes dantys gali pakeisti spalvą.

Kaip reikia prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?

Burnos higiena nesikeičia, naudokite įprasta dantų šepetėlį ir dantų pastą, tarpdančius valykite dantų siūlu ir skalaukite burną dantų skalavimo skysčiu. Rekomenduojama rinktis minkštesnį dantų šepetėlį ir vengti balinančiųjų ar mikrogranulių turinčių dantų pastų. Kartą į pusmetį rekomenduojama atlikti profesionalią dantų higieną.

Kiek laiko tarnaus estetinis plombavimas?

Apie 8-10 metų, o kartais ir ilgiau, priklausomai nuo to, kaip žmogus rūpinasi savo dantimis. Reguliari kasdieninė dantų higiena ir profesionali higiena šį laikotarpį gerokai prailgina.

Dantų laminatės „Componeer“

Tobula šypsena per vieną vizitą!

Dantų keramikos laminatės yra plonos porceliano plokštelės, tvirtinamos prie šoninio danties paviršiaus. Jų dėka pacientai gali koreguoti savo dantų spalvą bei formą. Dantų laminatės taip naudojamos, norint atstatyti susidėvėjusius ir patamsėjusius dantis. Dantų laminatės gali padėti pašalinti įvairius dantų defektus dėl patirtų traumų, pavyzdžiui, dantų įskilimus ar nuskilimus ar tiesiog vizualiai pagražinti kreivus dantis.

Dantų laminatės išties turi nemažai privalumų. Visų pirma, tai danties audinius tausojantis gydymo metodas, kurio dėka pacientas gali džiaugtis gražia šypsena. Laminatės atrodo itin estetiškai, ilgai išlaiko nepakitusią spalvą, tačiau jei pacientas pageidauja galima be didelio vargo koreguoti dantų spalvą, formą ir uždaryti tarpus tarp dantų. Be to, jos tikslios ir labai tvirtai priklijuojamos prie danties, todėl baimintis, kad tai tik trumpalaikiai rezultatai nevertėtų.

Mūsų klinikoje naudojamos tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“, arba „Smile to go“,– tai Šveicarijos kompanijos Coltene/Whaledent gaminys, skirtas šalinti priekinių dantų defektams.

Tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“ – tai aukštos kokybės, itin plonos specialios plokštelės, pagamintos iš nanohibridinio kompozito. Jos nepriekaištingai padengia priekinių dantų paviršių ir suteikia jiems natūralią gražią formą ir švytintį baltumą. Pakanka vieno apsilankymo pas odontologą.

 

Kokie yra tiesioginių laminačių „Componeer“ privalumai?

  • Tiesioginės laminatės „Componeer“ pagamintos pramoniniu būdu, todėl jų kaina žymiai mažesnė už individualiai laboratorijoje gaminamų laminačių kainą.
  • Procedūra neužima daug laiko – jai atlikti užtenka vieno apsilankymo (galima restauruoti iki 12 dantų, po 6 kiekviename žandikaulyje).
  • Protezuojant sveiki dantų audiniai pažeidžiami minimaliai.
  • Sistema suteikia galimybę individualiai parinkti laminates (pagal dantų formą, spalvą ir kt.).
  • Dėl aukštos laminačių kokybės pasiekiamas dantų tvirtumas ir nepriekaištinga estetika.
  • Laikui bėgant dantų spindesį galima atnaujinti juos poliruojant.

Kaip atliekama dantų laminavimo procedūra?

Pirmiausia patikrinama priekinių dantų būklė ir parenkamas tinkamas laminačių „Componeer“ atspalvis, o naudojant specialų šabloną – reikiama laminačių forma. Protezuoti ruošiami dantys minimaliai nušlifuojami. Paskui numatytoje vietoje pritvirtinamos laminatės, naudojant tas pačias medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Pagal paciento pageidavimus koreguojama dantų forma ir ilgis. Paskutinis procedūros etapas – dantų poliravimas.

Dantų laminačių uždėjimas yra veiksmingas ir greitas būdas, norint pašalinti įvairius dantų trūkumus. Tai visiškai neskausminga ir diskomforto nesukelianti procedūra, o rezultatais galėsite džiaugtis visą gyvenimą, kadangi dantų laminatės nekeičia savo spalvos net ir piktnaudžiaujant dantis dažančiu maistu bei gėrimais. Šypsokitės plačiai, nes tik besišypsantis žmogus yra išties gražus.

Kodėl verta dalyvauti profesionalios dantų priežiūros programoje (PDPP)?Programa skirta padėti mūsų pacientams maksimaliai išsaugoti dantis sveikus, laiku pastebėti gedimus ar defektus ir išvengti brangių bei komplikuotų chirurginių procedūrų. Maksimali programos trukmė - 5 metai. Pacientams įsigyjusiems dalyvio kortelę (mokęstis - 100 Lt/metams):  a) suteikiama 5 metų garantija visiems estetinio plombavimo darbams;   b) kartą metuose nemokamai atliekamas dantų valymo testas ir  burnos higienos procedūra; c) kas du metus nemokamai - panoraminė rentgeno nuotrauka; d) suteikiama 10 % nuolaida visoms odontologijos paslaugoms. Pacientas savo ruožtu įsipareigoja rūpintis kasdienine burnos higiena ir du kartus metuose apsilankyti pas asmeninį odontologą apžiūrai bei profesionaliai burnos higienai.

Kodėl verta dalyvauti profesionalios dantų priežiūros programoje?

Programa skirta padėti mūsų pacientams maksimaliai išsaugoti dantis sveikus, laiku pastebėti gedimus ar defektus ir išvengti brangių bei komplikuotų chirurginių procedūrų. Maksimali programos trukmė - 5 metai. Pacientams įsigyjusiems dalyvio kortelę (mokęstis - 100 Lt/metams):  a) suteikiama 5 metų garantija visiems estetinio plombavimo darbams;   b) kartą metuose nemokamai atliekamas dantų valymo testas ir  burnos higienos procedūra; c) nemokamai kartą metuose atliekama panoraminė dantų rentgeno nuotrauka ir diagnostika. Pacientas savo ruožtu įsipareigoja rūpintis kasdienine burnos higiena ir du kartus metuose apsilankyti pas asmeninį odontologą apžiūrai bei profesionaliai burnos higienai.


Klauskite specialisto