// ViewContent // Track key page views (ex: product page, landing page or article) fbq('track', 'ViewContent'); // Lead // Track when a user expresses interest in your offering (ex. form submission, sign up for trial, landing on pricing page) fbq('track', 'Lead'); // CompleteRegistration // Track when a registration form is completed (ex. complete subscription, sign up for a service) fbq('track', 'CompleteRegistration');

Ortodontija - dantų tiesinimas breketais

Ne kiekvienas žmogus gali pasigirti tobula šypsena, tam įtakos turi ne tik genetinės priežastys, kurias paveldime iš savo tėvų ar senelių, bet ir tokie įpročiai, kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis ar netaisyklingas rijimas. Yra gausybė įvairių ortodontinių problemų rūšių, tačiau nėra nieko, ko būtų neįmanoma pataisyti. Ortodontija – netaisyklingos dantų padėties ir sąkandžio korekcija (dantų tiesinimas).

Nors ortodontinis gydymas taikomas ir dideliems, ir mažiems, tačiau gražia šypsena iš anksto turėtų pradėti rūpintis tėveliai. Rekomenduojame 7-8 m. vaikus, kai itin aktyviai formuojasi dantų lankai ir auga žandikaulis, atvesti į konsultaciją, kad specialistas galėtų įvertinti sąkandį, dantų padėtį ir nustatyti kitas problemas ir sėkmingai jas pašalinti. Nors dantų tiesinimas labai efektyvus vaiko augimo periodu, tačiau yra taikomas ir suaugusiesiems, kurie nori turėti gražią šypseną ir dantis. Daugelis suaugusiųjų baiminasi gydymo dantų breketais, dėl estetinių priežasčių, tačiau egzituoja nematomi dantų breketai, kurie leidžia išspęsti šią problemą.

Dantų tiesinimui plačiai naudojami įvairūs išimamieji ir fiksuoti aparatai: dantų breketai, dantų tiesinimo arba ortodontinės plokštelės ir pan. Visgi, kartais sunku arba net neįmanoma išsiversti be burnos chirurgų įsikišimo. Burnos chirurgija apima ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką bei chirurginį gydymą.

Burnos chirurgija yra neatsiejama kompleksinio gydymo dalis, implantuojant ir protezuojant dantis, taikant ortodontinį gydymą. Mūsų burnos chirurgai, bendradarbiaudami su kitais specialistais, atlieka plataus spektro operacijas: pradedant dantų rovimu, dantenų plastiką, baigiant didelės apimties sudėtingomis operacijomis: žandikaulio rekonstrukcija, seklaus prieangio plastikos operacijomis, sinusų pakėlimu ir kt. Operacijos atliekamos taikant vietinę ar bendrinę nejautrą.

Ortodontinės problemos nėra išsprendžiamos per vieną dieną, gydymas gali trukti net keletą metų, todėl mes esame ne tik kvalifikuoti ir savo darbą išmanantys specialistai, bet ir jūsų draugai, kurie visą gydymo laikotarpį bus šalia jūsų, patars ir parinks jums geriausius sprendimus. Mes jums padovanosime gražią ir lygią šypseną už patrauklią kainą ir rūpinsimės, kad visas gydymo procesas būtų sklandus ir sukeltų jums kuo mažiau nepatogumų. Papuošime jūsų veidą nuostabia šypsena!

Ortodontijos paslaugas mūsų klinikoje teikia med.m.dr., doc.  Arūnas Vasiliauskas.

Kada geriausia pirmą kartą apsilankyti pas ortodontą?

Pirmasis vizitas turėtų būti sulaukus 6-7 metų, kad ateityje būtų galima išvengti sudėtingų ortodontinių problemų. Tačiau pats ortodontinis gydymas amžiaus cenzo neturi.

Kokiais atvejais negalima gydyti ortodontiškai?

Ortodontinis gydymas nerekomenduojamas po sunkių dantų traumų ir esant dantų uždegimui.

Kada ortodontinis gydymas reikalingas suaugusiems pacientams?

Ortodontinis gydymas dažniausiai reikalingas, kai siekiama atkurti pusiausvyra tarp apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų, kad nebūtų pavienių dantų, kurie, valgant maistą, gauna didesnę apkrovą ir greičiau dyla, ko pasekoje, ateityje gali tapti paslankūs. Taip pat ortodontinis gydymas dažnai taikomas ir prieš dantų implantacijos operaciją ar estetinį plombavimą, norint užtikrinti dar geresnius rezultatus.

Kiek laiko trunka dantų tiesinimas?

Dantų tiesinimas – ilga procedūra, jis gali trukti nuo 4 mėnesių iki trijų metų, o kartais ir dar ilgiau. Viskas priklauso nuo paciento dantų padėties ir sąkandžio. Nuo paties priklauso ir ortodontonių paslaugų kainos.

Ar ortodontinio gydymo metu gresia komplikacijos?

Taip, ortodontinio gydymo metu galimos įvairios komplikacijos: dantų jautrumas, dantenų atsitraukimas, dantų šaknų trumpėjimas, įvairūs emalio įskilimai ir pan.

Ar ortodontinio gydymo metu sutrinka paciento tartis?

Vaikas, gydomas vaikiškomis plokštelėmis, iš pradžių gali kalbėti neaiškiai, tačiau vėliau prie svetimkūnio burnoje priprantama ir neaiški tartis išvis išnyksta arba sumažėja. Gydymo dantų breketais metu tarties sutrikimai nepasireiškia.

Klauskite specialisto